Decor

odpowiedzi na najczęstsze pytania

NASZE SUPLEMENTY
Czy suplementy suplementy Slavic Labs działają?

Kompozycje naszych suplementów dobierane są przez ekspertów w dziedzinie fitoterapii, mykologii i dietetyki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu unikamy najczęstszego błędu w suplementach wieloskładnikowych – interakcji i wykluczania się poszczególnych działań. Dzięki temu, że składniki dobrane są synergistycznie, na podstawie dokładnej analizy właściwości i aktualnych badań, nasze suplementy charakteryzują się bardzo wysokim potencjałem.

Na rynku można znaleźć tańsze suplementy, skąd taka cena?

Zasada funkcjonująca na rynku farmaceutycznym jest prosta – jeśli coś działa (i jest naturalne) ceny tego surowca rosną – również dla nas. Nie stosujemy tańszych, mniej skutecznych zamienników, które są częstym składnikiem w innych suplementach: przykładowo, zamiast mniej biodostępnej, ale tańszej formy koenzymu Q10 – ubichinonu użyliśmy znacznie lepiej przyswajalny ubichinol, albo zamiast słabej jakości cynamonu cassia/chińskiego, postawiliśmy na dokładnie zbadany, zdrowszy i znacznie lepszej jakości cynamon cejloński. Wybierając surowce nie chcemy oszczędzać na ich jakości i działaniu. W końcu stworzyliśmy je dla Was, więc to Wasze zdrowie jest dla nas priorytetem.

Czy kupując każdy składnik oddzielnie, nie wydałbym mniej?

Jak nasze suplementy były jeszcze w fazie komponowania, staraliśmy się, aby mimo wielu składników i wysokiej jakości surowców, utrzymać cenę na przystępnym poziomie. Wtedy właśnie biorąc pod uwagę jak najlepsze źródła surowców, zrobiliśmy obliczenia dotyczące każdego suplementu. Biorąc na przykład DayStart, którego cena wynosi 197 zł, kupując oddzielnie każdy ze składników (z surowcami zbliżonej jakości) wyniosłoby to około 280 – 300 zł. Oczywiście nie licząc kosztów dostaw, dobierania odpowiednich dawek i co najmniej 9 dodatkowych kapsułek dziennie.

Chcę spróbować tylko jednego suplementu z całego pakietu. Czy opłaca się stosować tylko jeden suplement?

Każdy z suplementów to kompozycja składników działająca na konkretne funkcje, narządy i procesy organizmu, wszystkie równie ważne. W zależności od tego co chcesz osiągnąć dzięki suplementacji, możesz zarówno skupić się na poszczególnych efektach, lub stosując cały zestaw, połączyć je, działając holistycznie, wielokierunkowo na cały organizm. Tak więc, jeśli potrzebujesz tylko jednego z nich, to jest to równie dobry wybór i jak najbardziej się opłaca. 😉

Cierpię na chorobę przewlekłą. Czy mogę je stosować?

Adaptogeny, nootropiki i inne związki aktywne charakteryzują się silnym działaniem. W wielu przypadkach schorzeń, składniki te są wręcz wskazane do stosowania, jednak nie zawsze tak jest (tym bardziej kiedy przyjmujesz leki). W takim przypadku zalecamy kontakt z lekarzem i pokazanie mu składników wybranego suplementu.

ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA
Ile trwa czas wysyłki?

Staramy się, aby Wasze paczki przychodziły do Was jak najszybciej! Dlatego przesyłki zamówione do godziny 14:30 w dniu roboczym, wysyłane są tego samego dnia. Natomiast zamówienia złożone po godzinie 13, w weekendy i dni wolne od pracy, wysyłane są kolejnego dnia roboczego.

Czekam na paczkę już kilka dni, a jej status się nie zmienia. Co mam zrobić?

Na samym początku sprawdź swój email (w tym spam) oraz nieodebrane połączenia weryfikując, czy kontaktowaliśmy się z Tobą. Jeśli nie, koniecznie napisz do nas na office@slaviclabs.com lub zadzwoń na nr +48 888 585 278. Czasami zdarza się, że paczka zostanie zagubiona lub zniszczona na sortowni firmy kurierskiej, o czym zwykle nie jesteśmy informowani. W takim wypadku, po otrzymaniu od Ciebie zawiadomienia, sprawdzimy status przesyłki w naszym systemie, skontaktujemy się z naszym opiekunem danej firmy kurierskiej i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby Twoja paczka była jak najszybciej u Ciebie.

Do jakich krajów wysyłacie przesyłki?

Przesyłki wysyłamy do krajów na terenie całej Europy.

Co mam zrobić, jeśli nie wysyłacie do kraju w którym mieszkam?

Napisz do nas na office@slaviclabs.com , razem coś wymyślimy! ????