BrainBoost “Wese”
Optymalizacja zdrowia
149.6 zł
Decor
3 recenzji

Cordyceps – Maczużnik Chiński 30:1 (40% β-glucan)

Optymalizacja zdrowia

Odpowiadając na potrzeby naszych świadomych klientów, którzy wyznaczają sobie ambitne cele, cenią wysoką energię i kondycję, a wytrzymałość (zarówno fizyczna, jak i umysłowa) jest dla nich priorytetem, stworzyliśmy najmocniejszy ekstrakt Cordycepsu w Polsce, o stężeniu DER 30:1. Nie zapomnieliśmy przy tym także o drugim najważniejszym aspekcie wpływającym na skuteczność tego suplementu – Cordyceps Slavic Labs standaryzowany jest 40% beta glukanów!

Duża zawartość procentowa związków aktywnych, w połączeniu z najwyższym na rynku stężeniem ekstraktu (DER 30:1) znacząco zwiększa potencjał suplementu.

Cordyceps od Slavic Labs to odpowiedź na potrzeby osób szukających naturalnego wsparcia dla swojej energii i kondycji. Integracja właściwości maczużnika chińskiego z zaawansowanymi metodami ekstrakcji umożliwiła nam stworzenie produktu, który pomaga zachować dynamikę i wytrzymałość w codziennych wyzwaniach.

Innowacyjna formuła wodno-etanolowego ekstraktu grzybów zapewni Ci wygodne użycie – łatwe i szybkie rozpuszczanie. Możesz dodać ją do kawy, herbaty, smoothie, soku, wody – niezależnie od tego, co wybierzesz, grzyby nie stracą swoich właściwości!

72.00211.00

Icon
Darmowa dostawa od 100 zł
Icon
Zamów do 14.30 a wyślemy tego samego dnia
Icon
Na 60 / 120 / 200 dni suplementacji

Zgarnij aż do 211 Dukatów.

BrainBoost “Wese”
Optymalizacja zdrowia
149.6 zł
Decor